Wifi Şifre Kırma Programı Wifislax 2024

Wifi Şifre Kırma Programı Wifislax 2024

Wifi Şifre Kırma • Wifi Sifre Kirici


ARAMA MOTORU

Wifi Şifre Kırma Programı Wifislax 2024

ÖNERİMİZ – TAVSİYE ETTİĞİMİZ %100 WİFİ KIRICI MOBİL UYGULAMA

Google Play’den %100 Çalışan Wifi Kırıcı indirmek için tıkla: Wifi Sifre Kirici indir

ÖNEMLİ: Uygulamanın verdiği şifrenin ve pinin çalışması için uygulamaya Google Play’de 5 yıldız verip güzel bir yorum yapmanız zorunludur.

Bu sayfada, Wifi Şifre Kırma Programı Wifislax hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır. Bu sayfayı baştan sona okuduğunuzda programın kullanımını tamamen öğrenebilirsiniz. Program %100 çalışmaktadır ve sorularınızı sayfa sonundaki yorum panelinden sorabilirsiniz. Şimdi, Wifislax anlatımına geçelim.

Wifislax nedir? Ne işe yarar?

Kullanımına başlamadan önce yazılım hakkında kısa bir tanım yapmamız gerekir. Wifislax, wifi şifre kırma amacıyla geliştirilmiş bir platformdur. Temelde Linux tabanlı bir sistemdir. Bu nedenle, kullanabilmeniz için önce VirtualBox gibi bir sanal makine programına sahip olmanız gerekmektedir.

Yöntem 1: GOYscript WPS

İlk denenmesi gereken yöntem budur, çünkü en kolay ve en hızlı sonuç veren yöntemdir. Zaman kaybetmemek için bu yöntemle başlanır, eğer sonuç vermezse sırayla diğer yöntemler denenir.

Wifislax Başlatma: Windows başlat menüsünün bulunduğu yerde bir menü vardır. Açılan menüden Wifislax > Wpa wps > GOYscript WPS seçeneğine tıklayın.

Ağları Görüntüleme: Bu listede çevredeki WiFi ağlarının MAC adreslerini, sinyal kalitelerini, şifreleme türlerini ve ağ isimlerini görebilirsiniz.

Ağ Seçimi: Kırmak istediğiniz ağın numarasını girin. (Numarası, birinci sıradaki no sütunundadır.) Bu yöntemleri sadece kullanma iznine sahip olduğunuz ağlarda deneyin. Başkasının internetini izinsiz kullanmak yasaktır.

Not: Kırmızı renkteki modemler kırılamaz anlamına gelmektedir.

Şifre Kırma İşlemi: Numarayı girdikten sonra şifre kırma işlemi başlatılacaktır. Biraz bekleyip sonucu görün. Yukarıda bahsedildiği gibi bu ilk yöntem kısa sürer ancak kesin sonuç vermeyebilir. Eğer sonuç alamazsanız diğer yöntemlere geçeceksiniz.

Sonuç: Eğer şifre kırılırsa, "Clave WPA" mesajının yanında yazacaktır. Ayrıca şifre otomatik olarak masaüstündeki "Wireless keys" dosyasına kaydedilir.

Yöntem 2: GOYscript WEP

Bu yöntem de oldukça kolay ve hızlı sonuç verir, ancak sadece WEP şifreleme türündeki modemlerde çalışır. Günümüzde bu şifreleme türünü kullanan çok az modem bulunmaktadır, bu yüzden yaygın kullanılan bir yöntem değildir.

Tekrar başlat menüsüne dönüyoruz. Wifislax > Wireless > GOYscript WEP seçeneğine tıklayıp çalıştırıyoruz.

WPA WPS yönteminde olduğu gibi otomatik olarak WiFi ağları listelenecektir. Benim çevremde WEP şifreleme türünde bir ağ olmadığı için liste boş gözükmektedir. Eğer varsa, WPA WPS yönteminde yaptığımız gibi sadece ağ numarasını girmeniz yeterli olur.

Yöntem 3: Wifislax Linset (Kesin Yöntem)

Her WiFi şifresini kırabilen bir yöntemdir, ancak biraz zaman alabilir. Bu yöntemi uygulamak için bazı adımlar vardır.

Başlatma: Sol alt köşedeki menüden Wifislax > Wpa > Linset seçeneğini çalıştırın. Program çalıştırıldığında ekrana birkaç soru gelecektir. İlk soruyu "Si" butonuyla geçin. İkinci soruda wlan0 seçeneğini seçip "Aceptar" butonuna tıklayın.

Kanalları Tarama: Program sizden yapılması gereken işlemi isteyecek. Klavyeden "1" tuşuna basarak veya işaretçinizle bir numaralı seçeneğe tıklayarak kanalları tarayın.

Ağları Seçme: Çevredeki WiFi ağları tarandıktan sonra, Data sütunundaki verisi 0 olmayan ağlar aktif olarak kullanılıyor demektir. Bu ağlar şu anda kırılabilir. Sağ üst köşedeki çarpıya tıklayarak işlemlere devam edin.

Potansiyel Ağlar: Potencia oranı yaklaşık %35'ten düşük olan ağların kırılması neredeyse imkansızdır. Bu nedenle %30-35'ten yüksek olanları seçin. Kırılacak ağı seçtikten sonra sağ alt köşedeki "Aceptar" butonuna tıklayın.

Handshake Yöntemi: Birinci seçeneği seçerek devam edin. Daha sonra karşınıza handshake ile ilgili bir soru çıkacak, "No" butonuna tıklayın.

Diğer İşlemler: Tekrar seçim ekranı gelecektir. Her zaman birinci seçeneği işaretleyerek devam edin. Dil seçim ekranında Türkçe dilini seçerek işleme devam edin.

Sahte Modem Oluşturma: Ekranınızda dört pencere açılacaktır. Burada yapılan işlem sahte bir modem oluşturmaktır. Oluşturulan sahte modeme bir cihaz bağlandığında, WiFi şifresi girildiğinde sizin ekranınızda şifre görünecektir. "KEY FOUND!" mesajının yanında köşeli parantezler arasında ele geçirilen şifre yer almaktadır.

Bu işlemleri başkasının modeminde uygulamanız yasaktır. Başkasının internetine bağlanmak istiyorsanız, bunun en doğru yolu gidip şifreyi sahibinden istemektir.